Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

МАПХАКС (hehe)

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

МАПХАКС (hehe)

Пишување by Александар on Сре Мај 21 2008, 20:12

ок луѓе, пратите некои програмчиња што би ви олесниле да играте како професионалец, се разбира и ваши мислења,

а воедно ако може и како се прават овие програмчиња за да не ви досадвам на МСН
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МАПХАКС (hehe)

Пишување by Kosta on Сре Мај 21 2008, 20:58

http://www.securegamers.com/shadowfrench/

разгледај овде :laugh:

Имаш се -)

а за како се прават тоа е веќе друга тема, ти треба memory scanner/debugger.. (нешто како TSearch) или некој друг

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот