Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Лига на Шампиони 1999 : Ман Ју - Баерн М

Go down

Лига на Шампиони 1999 : Ман Ју - Баерн М

Пишување by najforumce on Сре Мај 21 2008, 01:11

Во пресрет на денешното финале во елитната лига на Шампиони, помеѓу Манчестер Јунајтед и Челзи, потсетување на незборавното финале на Ноу Камп 1999 година

Манчестер Ј - Баерн М 2-1

avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот