Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Папагал што свири пајдушко!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Вто Мај 20 2008, 16:08


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Сре Мај 21 2008, 18:07

хахахаха комедиии стварно е добро, сеа и пајдушко ќе научам Smile
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Kosta on Сре Мај 21 2008, 21:03

Ова ко мојон папагал, са чу да ви го кажам на слика.... (да се пофаља не за нешто друго)


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Чет Мај 22 2008, 01:34

Уште да го научиш да свири "Мој дилбере" и топ ке биде :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Пет Мај 23 2008, 23:51

Абе и јас имам папагала ама ни да врескат не знајт не за друго, незнам можда нем е Smile))
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Мај 24 2008, 02:57

И ти да спиеш надвор до ништо нема да ти биде...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vase on Саб Мај 24 2008, 13:38

Vlado-Tornado напиша:И ти да спиеш надвор до ништо нема да ти биде...

:laugh: :ljolj:
Ееееее Горан бе Менгеле еден пушти ја птицата внатре малце, а затоа ме зачуди папагал па и не пее :0523: :laugh:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Goran - Gogo on Нед Мај 25 2008, 13:49

Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Jimmy on Нед Мај 25 2008, 14:59

Goran - Gogo напиша:Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....

абре како немал гајле Smile јас мојот еднаш го забораив надвор и не го видов уште еднаш мајка ми ми кажа со нозете во вис бил.....
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Мај 27 2008, 13:37

Goran - Gogo напиша:Види ги ти нив, абре не сум таков јас, тоа се некои филозофии на татко ми дека нема гајле и дека топло било....

Имено разбрал дека папагалот може да еволуира во пингвин за да се прилагоди на условите...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Папагал што свири пајдушко!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот