Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сабајлечки трилер

Go down

Сабајлечки трилер

Пишување by Kosta on Пет Мај 16 2008, 00:21

ЉУБИСЛАВ ЦВЕТКОВСКИ Пак откачи, добар текст :laugh: :laugh:

4:45... Станав од кревет, челникот уште ми мирисаше на цицката на жена ми. Отидов да се измијам. Две руки сапун под лева мишка, една под десна. Не дека левата повише ми се поти, туку дека драпам муда со десна рака, па да не се пренесе на мишката... Забележав ново влакно меѓу веѓите, земав пинцетата, тргнав на сец.... тоа трепка да ти било што ми се залепила на чело. Хукнав два пати за среќа, се падна кај палецот, што ја нормално претходно го избрав. Навидум совршено сабајле...

Тргнав да ги полијам цвекињата на балкон, ама пењоарот да ти ги растурил ресите на персијанецот, па морав да се наведнувам за да го зеам чешелот од под тепих да ги средам. И шуќур, средив, сигам до балкон, гледам нарцисиве зелено друштво имаат! Тоа да ти израснале 2 детелини од страна, една со 3, една со 4 лисја... А веќе дојде 5 за 6, на работа требам да идам... Леле викам ќе ги убијам. А детелина не се корне туку така... Посебно не таа среќа што ти носи. И сеа тука малце ми се блокира мозокот викам:"Леееелеее која ли беше таа среќната? Со 3 или 4 листови? Да му ебам матер у пичка да му ебам!" И земав да барам по другиве саксии други детелини за да споредам да не идам на тепка... И у таа крајната, испод еден нарцис наоѓам уште две детелини. И викам ааааа матер ќе ви ебам дај да видам колку лисја имате ќе ве корнам и све по список... И глеам двете по 4 лисја, викам добро, ги корнам двете, ја корнам и таа у првата саксија со 4 лисја, ги џиткам низ џам, курот го замавтав малце, колку да се израмни атмосферскиот притисок со тој у гаќите, и викам ај нека стои оваа со 3 лисја среќа да ми носи. Ја будам жена ми, и и викам мила, станувај, имам нешто ново да ти кажам, од денес овој дом ќе го краси среќа, благосостојба и берикет.. И оваа ме прашува зошто? И и ги затворам очите со двеве дланки, ја носам до саксијава и и викам глеј... Тогаш она ги отвори очите и изусти: "Мили, но јас ништо не гледам од твоите раце.." И ја се накурчив, и и реков цитирам: "E сеа курво ќе те убијам од ебење". И ја ебев 2 саати, а она не смееше да писне.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сабајлечки трилер

Пишување by bonte on Пет Мај 16 2008, 19:41

i?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сабајлечки трилер

Пишување by Kosta on Пет Мај 16 2008, 21:16

И куро на марко :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сабајлечки трилер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот