Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Сервер за Warcraft TFT

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Александар on Нед Апр 27 2008, 18:16

за оние што играат warcraft oва може да е интересен сервер, нов е и во развивање, го држат срби пријателчиња(така да се знам со газдата) посететего кога можите,
ево линк4е за тоа како да се конектирате
http://wrathofsargeras.66ghz.com/showthread.php?t=48

ако имате некој проблем пм
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Kosta on Пон Апр 28 2008, 01:44

Ај ќе го пробаме :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Александар on Сре Мај 14 2008, 20:19

Александар напиша:за оние што играат warcraft oва може да е интересен сервер, нов е и во развивање, го држат срби пријателчиња(така да се знам со газдата) посететего кога можите,
ево линк4е за тоа како да се конектирате
http://wrathofsargeras.66ghz.com/showthread.php?t=48

ако имате некој проблем пм
poradi nepoznati pricini linkot gore ne rabota taka da koga ke mozam da praam edit ke go smenam lolz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сервер за Warcraft TFT

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот