Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Апр 10 2008, 03:46

http://www.youtube.com/watch?v=-F5PCkinXGQ

тука можете да ја слушнете англиската верзија на нашите претставници! не ми е нешто посебно..ни на македонски ни на англиски! Боки ни беше спасот ако сакавме да сме понапред....али ај....со среќа....
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:25

хаха јако :laugh:
Очигледно малу бевме понижени низ Европа па сеа и овие
ни требеја да не понижвет уште толку. Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by Kosta on Чет Апр 10 2008, 11:12

http://najforumce.com/forum-f29/topic-t758.htm

Темава ја има уште пред 1 месец :laugh:

А и подолу го има и видеото

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Англиската верзија на "Во името на љубовта" - Македонскиот претставник за Евровизија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот