Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

GGC

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

GGC

Пишување by Ivcak on Пет Мај 18 2007, 18:49


Site so igrate na battlnet dojdete na "GG client" 100 pati e bolji Smile)
mozete da si go simnete na www.gg-game.com flower
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

gg-client

Пишување by Kosta on Саб Мај 26 2007, 20:39

Ivco сега како што го стадоа и за battlenet patch - от 1.21, можеме да играме и на gg - client и на battle.
Ама имам еден проблем. Кога ќе притиснам на LAN ми пише „Cound not connect to the network“ . Знаеш што може да биде?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ivcak on Нед Мај 27 2007, 17:58

Kosta напиша:Ivco сега како што го стадоа и за battlenet patch - от 1.21, можеме да играме и на gg - client и на battle.
Ама имам еден проблем. Кога ќе притиснам на LAN ми пише „Cound not connect to the network“ . Знаеш што може да биде?

Epa ke si otides u setting i ke si go najdes war3.exe kaj ti e i stikliraj go enchanced mode......
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ike on Саб Мар 08 2008, 13:30

Jaс играв на GGc порано 15-16 левел сум...А брат ми игра цело време 30 левел е,има клан ^ParaziT^ му е никот,а кланот LaLiCa му се вика...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Пон Апр 28 2008, 21:17

A edno prasanje zosto imam Vista i nemozam da igram na GGc aj pisete

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Kosta on Пет Мај 02 2008, 16:20

http://www.dotasg.com/forums/showthread.php?t=1849

Види ова може да ти поможи

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Нед Мај 04 2008, 12:45

Kosta напиша:http://www.dotasg.com/forums/showthread.php?t=1849

Види ова може да ти поможи
Ne bivet be Kosta so da pravime :e: :e: :e: :e: :e: :e: :e: :e:

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Kosta on Нед Мај 04 2008, 22:45

Дали како Администратор ја стартуваш играта ?

Десен клик на иконата и после Run as administrator....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Пон Мај 05 2008, 21:27

Kosta напиша:Дали како Администратор ја стартуваш играта ?

Десен клик на иконата и после Run as administrator....
И со тоа пробував нејке лелее се нервирам

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Александар on Сре Мај 14 2008, 20:17

cannot conect
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Чет Мај 15 2008, 22:17

нејке да ги дава креираните сервери :e:

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ivcak on Пет Сеп 19 2008, 14:32

heheh parazit kako ne go znam u fr list mi e bev i u klanot negov lalica samo sto mn nabci ima u klanot i nemase nikako cw i zatoa iskociv ....
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот