Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

гром удри на фудбалер

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

гром удри на фудбалер

Пишување by cojo on Вто Мар 18 2008, 01:02

ХИЛВАНО, БРАЗИЛ - Еден бразилски фудбалер во текот на натпревар го удри гром.
Необичната повреда се случи на натпреварот меѓу Ново Хоризонте и Атлетико, откако минаа педесетина минути игра.
Црни облаци се собрале над стадионот и почнале молњи. Гром удрил право во 25 годишниот напаѓач на Хоризонте Хилвано.
Несреќниот играч паднал на земја и веднаш му била пружена медицинска помош. Испитувањата покажаа промена во ритамот на срцето, предизвикано од електричен напон, а лекарите тврдат дека фудбалерот целосно ќе закрепне
avatar
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: гром удри на фудбалер

Пишување by MaX on Вто Мар 18 2008, 03:16

Епа етети среќа во несреќа барем ќе преживее.
Греотичка Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот