Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Користите ли шифри?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Користите ли шифри

89% 89% 
[ 8 ]
11% 11% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 9

Користите ли шифри?

Пишување by Ike on Саб Мар 08 2008, 14:18

Користите ли шифри додека играте?И на кои игри ги користите?Јас користам само на ГТА...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by MaX on Саб Мар 08 2008, 18:59

Па да имам користено ито многу.Ама сега немам време да играм
некој игри така да не користам.
Најмногу имам користено на Мортал Комбат...
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by Kosta on Нед Мар 09 2008, 23:18

На Sims ја користам увек clapaucius, :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by Goran - Gogo on Нед Мар 09 2008, 23:23

Еј таман работа. Ако не знам шифри ок ќе се мачам со играта и можда некако ќе ја поминам, ама ако знам шифра нема шанса а да не користам, знаете некако ве копка да напишете одма штом сте заглавиле некаде ( е не сеа ќе се нервирам кога можам со шифра да поминам - најчесто користена фраза ).
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by Александар on Пон Мар 10 2008, 20:26

ок кој гласа НЕ?
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by ivan-peso on Пон Јан 12 2009, 01:35

јас само на ГТА
и на симс порано за пари,ама сеа забрави како беше

ivan-peso
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : пред компјутер
Ден на регистрирање : 2009-01-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by borisd on Пон Јан 12 2009, 06:23

Порано користев, ама сега не е филмот да користиш шифри Smile
Барам walktrought ако не знам на некое место да поминам (и то е пак на некој начин читерско, ама сепак)
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by Александар on Чет Јан 15 2009, 13:50

не е читерско ако користиш walktrough тоа ти е како да го прашуваш на некој другар "како помина бе педер?" само без прашалникот Smile ахаха
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by hrithik on Чет Мај 05 2011, 06:53

It is very interesting for me to read that article. Thanks for it. I like such topics and anything that is connected to them. I definitely want to read a bit more soon.

Sightline Payments
Sightline Payments

hrithik
Почетник
Почетник

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : VN
Ден на регистрирање : 2011-05-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Користите ли шифри?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот