Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 01 2008, 19:58

Има некои работчиња без кои не можеме едноставно да дишеме...! Јас не можам без следниве..
1.Музика
2.Мобилен
3.Дигиталниот
4.Интернет
5.Пари
А вие?
п.с. и ве молам само да наброите а не да бегате надвор од тема! тенкју Smile
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 20:07

:laugh: :laugh:

1. сестра ми
2. музика
3. интернет
4. пари
5. креветот Smile
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Jimmy on Саб Мар 01 2008, 20:28

1. љубов
2. мобилен
3. во последно време интернет
4. пари
5. друштво
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Kosta on Саб Мар 01 2008, 20:39

1. Љубов
2. КОЊАК
3. Интернет (МСН РУЛЗ !!!!)
4. Пари
5. Најфорумче :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by fiko-mk on Саб Мар 01 2008, 20:55

1.Љубов
2.LAN кабелот и Интермец
3.Пари
4.Друштво
5.Теретана
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by bonte on Саб Мар 01 2008, 21:16

1.kompjuter (internet)
2.drugai
3.pari
4.filmovi
5.televizija i uste 100 sitnici!
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Александар on Нед Мар 02 2008, 00:34

несреќа, болести, хаос, звук, слика,

инаку можам (иако доста медитирам)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by borisd on Нед Мар 02 2008, 04:33

Семесјтвото
Друштвото
Компјутер (интернет)
Љубовта
Животот
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by MaX on Нед Мар 02 2008, 12:21

Другари
Пари
Братми
Љубов
Компијутер
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by mary_jane on Вто Мар 04 2008, 12:53

бре бре, муживе се зависни од љубов Wink
у мој случај
1.лаптопот=интернет
2.цигари
3.друштвото
4.љубов
5.шминка Smile
avatar
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Just*a*Girl on Вто Мар 04 2008, 16:02

не бе се премислив.. не можам без
1. воздух
2. вода
3. чоколадо
4. светлина
5. топлина

:laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by SteelTemplar on Вто Мар 04 2008, 18:14

Pink Floyd
Vozduh
Voda
LEB
Kniga

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Гостин on Вто Мар 04 2008, 23:04

Љубов
Цигари
Друштво
Мобилен
Музика

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by jelena on Пон Апр 07 2008, 08:41

1. саканите личности
2. интернет
3. цигари
4. мобилен
5. алкохол

lol!

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Мај 14 2008, 18:16

1.љубов
2.фудбал(Арсенал) Very Happy
3.музика
4.здравје
5.пари
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: 5 нешта без кои не можете да го замислите вашиот живот!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот