Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кодекс во темава!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Кодекс во темава!

Пишување by Vase on Пет Фед 29 2008, 18:49

Веќе си знаете за правилата во темиве ама еве уште една важна информација:
Со цел на поголема прегледност во темата МУЗИКА оние теми кои што се постирани одамна а веќе подолго време никој не постирал на нив и оние кои се постирани во брзо време а не е покажан интерес за набљудување и постирање ќе бидат избришани со претходна напомена.
Поздрав од модераторот
:cao:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот