Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Збогум лозинки

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Збогум лозинки

Пишување by Jimmy on Вто Фед 26 2008, 16:29

Password Safe е open source алат кој ви овозможува да користите различни лозинки за различни програми и веб-сајтови кои ги посетувате, а притоа не мора да ги паметите корисничките имиња и нивните лозинки.Password Safe работи на сите компјутери кои работат на било која верзија од Windows оперативниот систем.Постарата верзија на овој софтвер, која целосно е функционална, а може да се користи на PocketPC уредите. Linux/Unix системите, кои користат иста база на податоци исто така можат да го користат овој софтвер. Програмот е 1.87MB голем и што е најважно, е бесплатен.
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот