Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Металика во Софија

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Металика во Софија

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 03:02

како дел од нивната турнеја Металика ќе одржат концерт во Софија на стадионот на Левски на 25 јули 2008
за повеќе информации на: http://www.metallica.com/page.asp?id=13367

идеме ли...................
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 21 2008, 03:05

Озбилно?? леле ќе умрам металика софија!! Одам.. :thumbup1:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 03:09

И јас :yes: :yes: :rocker:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 03:21

Шо барам побрзо че одам на фестиваливе во србија шо че се.
Појче бендој че видам и поевтино че поминам
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 03:30

LEGACY FESTIVAL http://mkmetal.info/topic/1766

CastleFestival-Smederevo, Srbija, 01-05 Jul, 2008. http://mkmetal.info/topic/1867
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 03:32

Max братче отвори посебна тема за тоа може не на оваа тема оваа е за Металика у софија
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Металика во Софија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот