Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Слика од вашиот десктоп

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Слика од вашиот десктоп

Пишување by Kosta on Вто Фед 19 2008, 06:47

Епа тука оставајте слики од вашиот десктоп. Еве јас ќе почнам со мојата :laugh:. Конечно си го средив десктопот :laugh:
Ајде да видиме нешто добро Laughing


Клик на сликата за да ја видете зголемена

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од вашиот десктоп

Пишување by bonte on Вто Фед 19 2008, 20:07malce e haos probav da go sredam ama drugiot pat ke e podobro Smile


Последната промена е направена од bonte на Вто Фед 19 2008, 20:07. Мислењето е променето 1 пати
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од вашиот десктоп

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Фед 19 2008, 21:20Последната промена е направена од Kosta на Вто Фед 19 2008, 21:22. Мислењето е променето 1 пати
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од вашиот десктоп

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 21:32


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слика од вашиот десктоп

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот