Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Women Explained by Engineers

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Women Explained by Engineers

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Фед 18 2008, 18:09

Еве нешто што ми стигна на емаил, од оние за препраќање, па мислев дека ќе е поедноставно вака ... Навистина ме насмеа, се надевам и вас, ако имате малку смисла за хумор и ако сте припадник на понежниот пол и можете да прифатите шега на ваша сметка
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Maxxis on Пон Фед 18 2008, 20:00

:ljolj: :ljolj: Добро е ова бе а посебно она со GAP :ljolj: :ljolj:
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 04:08

Ах Владимире никогаш не престануваш да изненадуваш Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Butterfly on Чет Фед 21 2008, 04:16

Како се распознаваат мажите и жените на ЕТФ
жените имаат розови дигитрони Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Vase on Чет Фед 28 2008, 23:55

Мало дополнување на постот на Владо


_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:20

Butterfly напиша:Како се распознаваат мажите и жените на ЕТФ
жените имаат розови дигитрони Very Happy Very Happy Very Happy

Зарем воопшто некој на ЕТФ користи дигитрони ? :laugh: :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Women Explained by Engineers

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот