Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери

Пишување by Kosta on Пон Фед 11 2008, 18:46

WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери
Затоа не играјте си со Трифун Smile (мала шала)


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери

Пишување by bonte on Пон Фед 11 2008, 20:03

Kosta напиша:WWW.EXCLUSIVE.COM.MK Затоа не играјте си со Трифун Smile (мала шала)


A so e frkata so trifun?? kazvea za nego nesto ?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери

Пишување by Kosta on Пон Фед 11 2008, 22:45

Не бе Smile Шала беше тоа Smile


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: WWW.EXCLUSIVE.COM.MK е нападнат од страна на хакери

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот