Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Весела математика (18+)

Go down

Весела математика (18+)

Пишување by Kosta on Чет Дек 27 2007, 02:39

На почеток sorry за некои зборови Smile

1 пичка има секое женско суштество.

3 е бројот на мажи со кои во просек се има издупено секоја жена.

4 нозе има жена која во моментот се ебе во doggy-style.

5 куршуми во телото на Џон Ленон, а ни еден во Јоко Оно

6 е оценка која најтешко се заработува.

7 е прост број.

8 е број на планетите во нашиот сончев систем

8,5 минути трае во просек еден сексуален однос.

9 часот изутрина е време во кое најчесто мава утринска куродрвица.

10 девојки му требаат на Владо Јаневски да биде паша, и не се плаши, дал една ќе го остави.

12 е број на отчукувања на срцето во одредена единица време

15 сантиметри е просечната големина на машки полов орган, таканаречен пенис.

17 години и треба во просек на пичка да се скине.

18 години е магичната граница над која се е дозволено.

22 е бројот на мадиња на една фудбалска екипа.

25 сантиметри изнесува должината на половиот орган на beep

28 луѓе ќе се родат на планетата додека кажете Деди е шупак

29 грама тежи просечно човечко гомно по парче

32 години тито ја дупеше Јованка.

47 бинарно би изгледал 101111 колку што има слики во белата куќа

48 оскари водела Миланка Рашиќ

50 години од како научив да сакам

83 мајки = 34 баби + 49 жаби

100 швалери има Лила Филиповска Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by Jimmy on Чет Дек 27 2007, 02:41

od kaj ti e ova??
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by _EAX on Чет Дек 27 2007, 12:57


9 часот изутрина е време во кое најчесто мава утринска куродрвица.

ahhahahahaha

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by Vase on Чет Дек 27 2007, 14:38

29 грама тежи просечно човечко гомно по парче

:ljolj: :ljolj: :ljolj:
А ако имаш дијареа шо прајме Very Happy Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by Goran - Gogo on Саб Фед 16 2008, 15:23


25 сантиметри изнесува должината на половиот орган на beep

Слушај некој може да се навреди со ова Laughing
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by PsyTrip on Саб Фед 23 2008, 02:00

Леее кој е како ЛИЛА...она добила најголема бројка ц.ц.ц.ц.ц треба да се гордее ако некогаш го види ова :ljolj:
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Весела математика (18+)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот