Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Нови Филмови

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Нови Филмови

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 16:06

Тука ќе се обидеме да бидеме во чекор со новите филмови во Холивуд,новите блокбастери
се разбира.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пон Дек 24 2007, 16:12

Пред три дена излезе продолжението на флмот National Treasure: Book of Secrets кој одма го симна од на врвот на I Am Legend со заработка од
неверојатни 45мил. долари.
Големо разочарување е новиот филм на режисерот Тим Бартон со
актерот Џони Деп,Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
кој се најде на 4тото место на американскиот бокс офис.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јан 04 2008, 12:43

Da tocno ali samo so go gledav alien vs predator i filmcevo e super brutalno i interesno prodolzuva kade sto zavrsi prviot pa vi preporacuvam da go simnete i da go gledate
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пет Јан 04 2008, 22:24

Еј фала шо ме потсети за филмчево баш сакав да го гледам.Првиот
беше закон вајлда и вториов ќе биде.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by SteelTemplar on Саб Јан 05 2008, 03:24

Едвај чекам да го глеам National Treasure 2 стварно алал да им е на режисерите за првиот дел. Се надевам дека и со вториов дел ќе изненадат.

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Vase on Саб Јан 05 2008, 18:12

Јас го гледав филмот I AM LEGEND со Will Smith и типот стварно зверски глуми во него. Одлична компјутерска графика со еден збор ТОП филм каков что одамна нема снимено.

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by bonte on Саб Јан 05 2008, 22:55

SteelTemplar напиша:Едвај чекам да го глеам National Treasure 2 стварно алал да им е на режисерите за првиот дел. Се надевам дека и со вториов дел ќе изненадат.

Trebat da castis... ti go spstiv National Treasure 2
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Саб Јан 05 2008, 23:24

Се надевам дека ова продолжение нем да разочара,првиот дел
беше ЗАКОН.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Чет Јан 10 2008, 15:05

National Treasure: Book of Secrets се уште ја држи првата
позиција во Бокс Офисот со заработка од $170,870,795.На второто
место се најде Juno со досегашна заработка од $51,667,586,
а филмот со Вил Смит I Am Legend е на третата позиција
со остварени $228,055,662 од 4 недели на прикажување.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јан 17 2008, 02:32

ej maks
abe a da mi kazese dali go najde AvP2
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Kosta on Нед Јан 27 2008, 01:23

Дали некој го гледаше Рамбо 4 ? Да каже дали е добар да си го спуштам Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by borisd on Нед Јан 27 2008, 05:44

Коки за тој филм не се прашува дали е добар или не е Very Happy Нормално е дека филмот ке е екстра без разлика Very Happy:D:D:D Многу добра комедија би требало да е Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by MaX on Пет Фед 01 2008, 18:49

Да се слагам спреметесе да ја гледате најдобрта ПАРОДИЈА која
некогаш била направена.

И 1ММ0рталиса не го имам најдено уште филмчето што го бараш
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by borisd on Пон Фед 04 2008, 01:41

Го гледав РАМБОООО!!!!!!!!!!
Филмон е елте сите, тато ми рече ова е претеризам, порано ги убиваше по 100тина души, а сега илјада ги опра, премногу е.... има премногу крф... ииии.... Рамбо како Рамбо, не знам веке што да кажам, гледајте го... нема да зажалите. Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by feyk on Саб Мар 15 2008, 12:20

gledajte go jumper

feyk
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-03-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Нови Филмови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот