Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

[JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Пон Дек 10 2007, 06:08

Како што читате на темава ова е возможно, ама не им кажувајте на другите Twisted Evil

Ќе си поите на оваа страница како најнормален гостин http://get.live.com/getlive/overview демек сакате маил да си напраите Very Happy и ќе кликнете Sing up.

Е сега во адрес барот копирајте ја следнава javascript (следниов код) :

Код:
javascript: var p = 'najforumce.'; var ds = new Array('tk', 'com', 'net', 'org', 'edu', 'gov', 'cool'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('www.najforumce.tk и се е можно :D');

Twisted Evil И притиснете ентер.

Бум Very Happy thats all. Мислам ќе се забележите во Windows Live ID: кои опции ги имате Very Happy (Слика), само продолжете си со регистрацијата Very Happy

Сега не 100 маил да напраите :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Jimmy on Пон Дек 10 2007, 16:14

Kosta напиша:Како што читате на темава ова е возможно, ама не им кажувајте на другите Twisted Evil

Ќе си поите на оваа страница како најнормален гостин http://get.live.com/getlive/overview демек сакате маил да си напраите Very Happy и ќе кликнете Sing up.

Е сега во адрес барот копирајте ја следнава javascript (следниов код) :

Код:
javascript: var p = 'najforumce.'; var ds = new Array('tk', 'com', 'net', 'org', 'edu', 'gov', 'cool'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options[i] = new Option(p + ds[i], p + ds[i])} alert('www.najforumce.tk и се е можно :D');

Twisted Evil И притиснете ентер.

Бум Very Happy thats all. Мислам ќе се забележите во Windows Live ID: кои опции ги имате Very Happy (Слика), само продолжете си со регистрацијата Very Happy

Сега не 100 маил да напраите :ljolj:

дечко ти не електро си на ИКИ така ??? lol!
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by _EAX on Пон Дек 10 2007, 16:17

pocnuvam da se plasam od kosta Razz stanuva opasen Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Пон Дек 10 2007, 20:18

haha не касам не касам Very Happy куче што лае на каса Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Maxxis on Нед Фед 03 2008, 13:07

Jaс напраив ама немозам да сменам име!!Ke може некој да помогне ?!?!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Kosta on Нед Фед 03 2008, 21:06

Maxxis напиша:Jaс напраив ама немозам да сменам име!!Ke може некој да помогне ?!?!
Што име не можеш да смениш ??

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by _EAX on Пон Фед 04 2008, 00:08

samo ne mi e jasno od kaj iskopa sea java.....potajno da ne ucis java? Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Фед 04 2008, 01:09

pppppppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by tazman43 on Вто Апр 08 2008, 01:28

bravos brat se sum videl ama ova ne koa ke idam skopje da se vidime da pti pustam raka bravo

Smile

tazman43
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : prilep
Ден на регистрирање : 2008-04-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: [JS]Напрајте си каков сакате MSN маил

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот