Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

BurnAware Free Edition 0.2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Kosta on Чет Ное 22 2007, 19:43

BurnAware Free Edition 0.2 е многу лесна алатка за употреба и моќна апликација за режење на CD, DVD, Blu Ray и HD-DVD медиа. BurnAware Free Edition 0.2 ги подржува сите видови на медиа вклучувајќи CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD-DVD-R/RW и DVD-RAM.

ScreenShot

Download (5.41 MB)

# Supports Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista Operating Systems (64 and 32 Bit)


Последната промена е направена од на Пет Јан 18 2008, 23:17. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Vase on Пет Јан 18 2008, 21:16

Фала ти коки за програмчево добро е и најбитно работи на Vista
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by bonte on Пет Јан 18 2008, 23:06

Not Found
The requested URL /beta/burnaware_free.exe was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


ova e programceto??? Smile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Kosta on Пет Јан 18 2008, 23:16

Имаше грешка во линкот, еве тука:

Download

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: BurnAware Free Edition 0.2

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот