Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Луѓе ке умрам стварно!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Луѓе ке умрам стварно!

Пишување by Samkalata on Пет Јун 06 2014, 21:05

Леле колку е досадно.......Едвај чекам некој да ми напише на темава....Кажете што правите кога ви е досадно??????ДОСАДНО ЕЕЕЕЕЕЕ  Shocked Shocked Shocked  КЕ ПОЛУДАМ

Samkalata
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Расположение :
Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 17
Се наоѓам : Makedonija Skopje
Ден на регистрирање : 2014-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот