Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Црн Хумор

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 15:26

како за почеток:


Во пустина во некоја оаза имало езерце.
Езерцето имало „лековита“ вода ...
Влага човек без една нова и искача со нова нога ....
Влага човек со една рака, искача со 2
Влага човек во инвалидска количка..................................................... и искача со нови Мишелин гуми.
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 15:28

Вечерва журка за евреи. Дј Хитлер ке пушта плочи.
И евреите, Какви плочи??
БЕТОНСКИ!!!
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Soldier of fortune on Пон Ное 26 2007, 00:11

Mu vika tatkoto na sinot: Leo, Leo . . .. Go slusa komsijata i go prasuva: Zosto be go vikas si ti Leo koga toj se vika ACE? Tatkoto odgovara: Abe ima leukemija i go zaebavam zatoa go vikam LEO
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 26 2007, 00:37

Ретардирано дете си го прашува таткото:
- Тато, тато, стварно ти си ме направил ?
- Да бе сине, кој друг ?
- Ама си ме направииил ...
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 26 2007, 00:39

Како ги праќаат децата од Етиопија на екскурзија ?
- По факс. Very Happy
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Jimmy on Пет Јан 18 2008, 03:44

====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by MaX on Нед Јан 20 2008, 16:24

Седат двајца педофили и гледаат едно мало момиче и едниов вика:
П1-Види колку е јака она
П2-Аман бе голема е онаа 3 одделение е.
П1-Трето трето ама ко за прво се ебит. Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Пон Јан 28 2008, 18:01

Седат двајца другари на концерт од Саша М. и овај вика
-Еј ја имаш видено жената од Саша.
-Не.
-Па не е ни чудно, ни тој ја нема видено.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by NIN on Вто Јан 29 2008, 15:13

lol! lol! lol! lol! lol!
site se zakon ama....

Jimmy напиша:====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 18:23

NIN напиша:lol! lol! lol! lol! lol!
site se zakon ama....

Jimmy напиша:====================
Што е погрозно од две бебиња во еден контињер?
-Едно бебе во два контињери.
====================
lol! lol! lol! lol! lol!

rulz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Александар on Вто Јан 29 2008, 18:24

<=========== aha
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Soldier of fortune on Саб Јун 07 2008, 02:37

Синот: Тато, тато ке ми купис рибче??
Таткото: Абе сине зошто ти е - ти и онака си имаш рак Laughing
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by hello on Пет Јун 20 2008, 13:36

koe e najseksi zivotno??????odgovor: patkata zatoa sto vikat pak,pak,pak.....

abe ne e najseksi tuku nimfomanka

hello
Студент
Студент

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : dolno dupeni
Ден на регистрирање : 2008-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by kate on Саб Сеп 20 2008, 04:08

Без нозе
Се родило некое дете без нозе и сите го зезале. Другарите за роденден му купиле копачки и фудбал, детето налутено оди кај мајката и кажува што е работата и мајката му вика:
- Оди удри им по една клоца.
Детето добива срцев удар и оди во болница. Мајката му оди на посета го прашува докторот како е детето. Докторот:
- Ќути едвај го дигнавме на нозе.
Детето го слуша тоа и умира. Оди кај Господ, а Господ го чека два саата, три саата и на крај доага детево и Господ му вика:
- Кај си бе до сега да куцаше побрзо ке дојдеше :ljolj:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by kate on Саб Сеп 20 2008, 04:09

АПРИЛИ-ЛИ

Еден ден кога мајката си дошла од работа детето и рекло:
- Мамо, мамо бато се обесил во кујната!!!
Мајката почнала да плаче, но синот им рекол:
- АПРИЛИ-ЛИ се обеси во дневната. :pos:
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:52

kate напиша:Без нозе
Се родило некое дете без нозе и сите го зезале. Другарите за роденден му купиле копачки и фудбал, детето налутено оди кај мајката и кажува што е работата и мајката му вика:
- Оди удри им по една клоца.
Детето добива срцев удар и оди во болница. Мајката му оди на посета го прашува докторот како е детето. Докторот:
- Ќути едвај го дигнавме на нозе.
Детето го слуша тоа и умира. Оди кај Господ, а Господ го чека два саата, три саата и на крај доага детево и Господ му вика:
- Кај си бе до сега да куцаше побрзо ке дојдеше :ljolj:

кутрото ни горе аир од господа не видело :pos: :pos:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Црн Хумор

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот