Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Амди Бајрам ... returns

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Амди Бајрам ... returns

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 19 2007, 12:52

Епа дами и господа, мислам дека човеков заслужува посебно место во сите можни медиуми. Абе бисер си е бисер. Ве молам обрнете внимание на специјалноста на господинот А.Б. - математичките калкулации, област: проценти над 100. Забележете дека и соговорникот на господинот А.Б. исто така е математички поткован, па му помага на горенаведениот господин со легендарните 102 %. Епа, always Coca-Cola !

*********************************************************
ПРЕЗЕМЕНО ОД ОН.НЕТ
*********************************************************

http://www.on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=5504D4557DE88B478F7FD0F04FB7C13F
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by Kosta on Пон Ное 19 2007, 13:48

108,5 % сум сигурен дека ќе одам на избори :ljolj: :ljolj: :ljolj:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by fiko-mk on Пон Ное 19 2007, 15:27

Нема ништо бесконечно,освен вселената и човековата глупостVery Happy
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by bonte on Пон Ное 19 2007, 20:26

hahahahha zver e covekov Very Happy vakvi ljuge ce ni ja gradat drzavata c c c
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by MaX on Пон Ное 19 2007, 23:03

Јас ќе гласам за Амди.Цар е човекот.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Амди Бајрам ... returns

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот