Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Рос ќе се жени

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Рос ќе се жени

Пишување by GBL on Пон Мар 15 2010, 20:30

Еден од омилените „пријатели“ на цела една генерација ќе застане на лудиот камен - Дејвид Швимер конечно одлучи дека му е доста од ергенлук.Ѕвездата на Friends Дејвид Швимер кој во серијата беше затрескан во Џенифер Анистон и имаше неколку неуспешни бракови, во животот од другата страна на камерите конечно одлучи да се ожени.

Избраничката на неговото срце е 24-годишната фотографка Зои Бакмен. Двајцата се запознале во 2007. година на снимањето на филмот Run Fatboy Run, а три години подоцна „др. Рос Гелер“ стави прстен на раката на својата 19-години помлада девојка.

И за Швимер и за Бакмен ова ќе биде прв брак. Иако актерот беше поврзуван со многу холивудски дами, 43-годишниот Дејвид, баш како и неговиот лик од Friends не е познат по баш бурниот љубовен живот. Во негово друштво досега, како што пишува Entertainment Weekly, се нашле пејачката Натали Имбруља и актерката Мили Авитал.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот