Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Kosta on Саб Ное 17 2007, 05:43

Не знам што ми текна си реков да појдам на страната на зоолошката градина во Скопје (http://www.zooskopje.com.mk/) и што ќе видам Smile

Keywords = 0;

Изглед = 0;

Дизајн = 0;

Туку што сакам јас таму ни животните не може да ги одгледуваат, а не пак и страната.

Ама не е само таа страна, ако појдам на страната на Македонски железници ( http://www.mz.com.mk/ ) веќе се плашам Smile. Барем малце да се потрудиле да не е барем текстот пола кирилица, пола латиница Smile.

Но темата ми беше општо да кажам за сите македонски сајтови, најчесто оние кои нудат некаква потреба и информација се за жал за никаде.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Ное 17 2007, 12:46


SEKTOR
ZA INFORMATIKA

©
2006Што е ова бе, сектор за информатика ? Во Македонски Железници ? Страницава е меѓу најтрагичните што сум ги видел. Добро, барем домејнот си го купиле Very Happy
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Ное 17 2007, 12:58

Само, дајте да не бидеме само такви да ги ругаме бедните сајтови. Лесно е на некој сајт да му најдеш фалинка. Финтата е да ги промовираме добрите сајтови, бидејќи изборот е многу потесен. Така да, подобро би било да даваме и предлог за одлично изработени страници. Еве го мојот предлог:

www.kadevecer.com.mk

Каде Вечер, освен тоа што се пример за добра веб страница, тие воведоа и новитети како фотографирање и објавување на фотографиите (кои можат да бидат причина за добро тргање сеир - храната на македонскиот народ), даваат информации за градските случувања, доделуваат гратиси ,ги поттикнуваат луѓето да пишуваат написи за урбаноста на ноќниот живот во МК, за пријателството, здравјето итн. Браво !
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by MaX on Саб Ное 17 2007, 17:31

Дефинитивно најдобри веб сајтој во МК

www.zlatendab.com

www.pepsi.com.mk

Уживајте во флеш анимациите..
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Kosta on Саб Ное 17 2007, 19:50

Хехе ама ги фалиш зашто ги направил твој роднина Smile. Сајтовите се супер, само проблемот е што се во flash => неможам да си дозволам голема слобода за голем сајт, зашо многу долго ќе го учитава.Иначе сајтот на пепси тој што си го стаил мислам еднаш доби и награда за еден од најдобрите сајтови или грешка сум ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by MaX on Саб Ное 17 2007, 20:26

Во право си ама не дека ги фалам ради што се од мој роднина него стварно се најдобри и да во право си за тоа дека доби награда.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by borisd on Нед Ное 18 2007, 00:25

Многу добро створено Very Happy

http://infinityclub.com.mk/
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонските сајтови у главно се ужас !!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот