Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Холивудски реален маркетинг

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Холивудски реален маркетинг

Пишување by GBL on Пет Мар 12 2010, 20:11

По стишувањето на Оскаровската треска која го зафати светот по 82. пат, еве една имагинарна посета на Холивуд каде плакатите за филмовите се дораснати на високите стандарди за вистина во маркетингот.Ова е дел од колекцијата на дечките од College Humor, која може да ја ѕирнете во целост тука..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот