Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

MMORPG или некои MMOG

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

MMORPG или некои MMOG

Пишување by Александар on Нед Окт 28 2007, 19:00

Ако ве интересираат некои мали масивни онлајн игрици тогаш дозволете да ви ја препорачам Imperia-OnLine : Империа Online - web-базирана масивна online стратешка игра. (MMORTS)
Исто така и Tribal Wars се игра преку интернет(се разбира со помош на некој интернет пребарувач). Секој играч контролира мало село, во борба за слава и превласт.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: MMORPG или некои MMOG

Пишување by Kosta on Нед Окт 28 2007, 19:02

Чути вакви игри жива зараза се. Знам едно време колку се играше само OGame, незнам дали сеуште некој ја игра.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: MMORPG или некои MMOG

Пишување by Александар on Нед Окт 28 2007, 19:05

НЕЕЕЕ Ogame не, но ако започнете на Tribalwars... Very Happy ehehe напишете го вашиот ник и за да си помагаме, и уште една работа на свет 11 играјте за поголемо искуство Very Happy

btw мојот ник е psikoticen, ili cipi > drcipi
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: MMORPG или некои MMOG

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот