Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Временска прогноза за среда

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Временска прогноза за среда

Пишување by GBL on Сре Фед 03 2010, 16:15

Времето во Македонија денеска, според метеоролозите ќе биде претежно тивко и студено. Во текот на денот се очекува сончево време, со мала облачност, како и со слаб доумерен западен ветер.
Минималните температури ќе се движат од минус 13 до минус 4, а максималните од 2 до 6 степени.

Во Скопје се очекува сончево време со мала до умерена облачност. Минималната температура ќе се спушти до минус 10, а дневната ќе достигне 2 степена./

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот