Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Останувам во Манчестер Јунајтед

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Останувам во Манчестер Јунајтед

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Јан 28 2010, 21:35

Напаѓачот
на англиската репрезентација Вејн Руни за "Сан" изјави дека нема намера
да го напушти својот актуелен клуб Манчестер Јунајтед и покрај многуте
понуди.

Реал Мадрид и Барселона покажаа интерес за моментно
најдобриот стрелец во Премиер лигата со 19 постигнати голови на 22
одиграни мечеви, кој само минатиот викенд постигна четири гола против
Хул.

"Секогаш постојат шпекулации и убаво е да слушнеш дека
така големи клубови се интересираат за твоите услуги. Но како што кажав
веќе повеќе пати до сега јас и понатаму останувам играч на Манчестер
Јунајтед" изјави Руни и така ја отфрли можноста после Кристијано
Роналдо да биде и втората голема ѕвезда што ќе замине од Манчестер
Јунајтед.

"Освоивме три титули по ред а на никој претходно не
му успеало четири пати да ја освои титулата, ние ќе пробаме да ја
испишеме историјата" заврши одличниот напаѓач на "Црвените ѓаволи".
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот