Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Dota

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Dota

Пишување by Kosta on Чет Мај 17 2007, 02:36

Една од најпопуларните и најиграните мапи на Warcraft 3. What a Face Сега за сега најнова верзија е 6.45 али во последно време излагаат се нови и нови верзии.
Последната верзија може да се земе на:
http://www.getdota.com

Дали некој знае кај можам да најдам едитор за да можам да ја отворам Dota?!
Овдека имате доста интересни работи:

http://www.securegamers.com/shadowfrench/


Многу досега ми го барале и Topaz Chat за Battle net. Еве го:
http://files.filefront.com/topazchat704exe/;5446873;/fileinfo.html

Ако имате некои проблеми при нагодување на Topaz Chat слободно кажете го вашиот проблем се надеваме дека ќе успееме да ви помогнеме.


Последната промена е направена од на Нед Мај 20 2007, 01:39. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Саб Мај 19 2007, 16:24

E koki so si rasipan znaci ... vika aj da vidam so ima na stranat asosi ja pisal i so da vidam... Smile koj te ucese taka be a MAPHACK A eeeeeeeeee Smile)))
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Мај 19 2007, 16:49

Па сите користат Maphack ти гарантирам а ако не користат ти ќе си користиш и ќе си ги редиш Laughing . А на gg - client не знам дали ќе работи !!? Има доста интересни работи на страната. Namespoofer e добар да си стаиш каков сакаш nick и тоа може и у боја cyclops
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Пон Мај 21 2007, 13:20

e na GG idi i probaj da napraijs mapcheck mozda ke ti uspee ali ke vidis posle nekoj den kako ke ti aknat moderatorite bance i cel mesec da ne mozes da igras Smile)) hihiih
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Нед Јун 03 2007, 15:17

па ако сакате може да играме со мапхак али не ви препорачувам...

поради, тоа што секоја банлиста ги зачувува реплеите кои подоцна се прегледуваат(се разбира од некој фанатик) а после следи бан дури и на бнет.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Нед Јун 03 2007, 15:31

Sargeras напиша:па ако сакате може да играме со мапхак али не ви препорачувам...

поради, тоа што секоја банлиста ги зачувува реплеите кои подоцна се прегледуваат(се разбира од некој фанатик) а после следи бан дури и на бнет.
За pg има фанатици со ги гледаат replay и може да те фатат и да јадеш бан. Али затоа ќе си го користиш мапхакот за дота и нема изгледа да гледа replay некој од дота и плус ти ќе се праис малце дека немаш мапхак. Не да одиш одма по хероите.

Ама џабе се ова кога баттле нет го смена patch - от и нема се уште мапхак за овој patch. Затоа нешо почнав да победвам на pg. Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Јун 09 2007, 16:02

Излезе нова верзија на дота (6.44b) и има 6 нови херои Laughing

http://www.getdota.com/
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Сре Јун 27 2007, 17:49

Нова верзија 6.45 (www.getdota.com)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Чет Јун 28 2007, 23:37

bate so me "filus" ni eden od tie 4 mirrori ne ja dava
mi dava nekoja si ti Just Another Warcraft 3 map i ne me prima vo igra
koga i da vlezam se dldira
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Goran - Gogo on Вто Aвг 07 2007, 01:38

Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Пон Aвг 13 2007, 21:13

dobro
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Саб Aвг 18 2007, 03:01

Goran - Gogo напиша:Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:

E sega jas da ti kazam neso :

Pred nekoj den eden mnogu me iznervira zaso go koristese map hackot i toa bese zabelezitelno. Napraiv replay i report na serverot i barav da go baniraat. A adminot posle nekoj den mi odgovori deka toa e dozvoleno. Ako ne veruvas odi na serveron od eurobattle.net i ke vidis deka map hackot e dozvolen. Ne e dozvolen samo za PG (resavanje).

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Goran - Gogo on Саб Aвг 18 2007, 03:32

Kosta напиша:
Goran - Gogo напиша:Jas moram da kazam da ne igrate so ovoj kosta posto koristit map-hack:twisted:

E sega jas da ti kazam neso :

Pred nekoj den eden mnogu me iznervira zaso go koristese map hackot i toa bese zabelezitelno. Napraiv replay i report na serverot i barav da go baniraat. A adminot posle nekoj den mi odgovori deka toa e dozvoleno. Ako ne veruvas odi na serveron od eurobattle.net i ke vidis deka map hackot e dozvolen. Ne e dozvolen samo za PG (resavanje).

more to ti e pederska igra pa ti ako si peder igraj so mh...
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Ivcak on Саб Aвг 25 2007, 18:50

hahha epa koa ste tasaci igrajte i ponatamu na battle net ... idi probaj na ggc upali MH i ke vidis so ke ti se desi :p
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by borisd on Саб Сеп 08 2007, 08:14

lele od koga dojdov vo ova skopjevo zver se naprajv za dota Very Happy:D:D:D
DotA = Sickness
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Пон Сеп 10 2007, 21:52

hmm da da vistinata ja kazuva NAIX NA AP
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Сре Сеп 19 2007, 08:45

Ivcak напиша:hahha epa koa ste tasaci igrajte i ponatamu na battle net ... idi probaj na ggc upali MH i ke vidis so ke ti se desi :p

Ivcak има MH и за gg- ако не веруваш ќе ти го постирам тука Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Александар on Вто Јан 06 2009, 22:48

avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Kosta on Нед Јан 11 2009, 23:59

haha Аце :thumbup1:

Дај да се собериме да удриме една.

кој знае да игра на форумов дота ?...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 14:35

јас ахаха Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Dota

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот