Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Google Chrome, верзија 4.0

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Google Chrome, верзија 4.0

Пишување by GBL on Сре Јан 27 2010, 20:01

Програмерити на гоогле ја завршија новата верзија на "Google Chrome 4.0" верзијата за сега е наменета само за корисниците за "Windows" а за Linux , Mac ке мора да причекаат за надоградба .Најголем новитет во новатa верзија на прелистувачот на Google е опцијата за користење на екстензии, а паралено со новата верзија претставена е и страницата за екстензии на која се наоѓаат повеќе од 1.500 додатоци за Chrome.


http://www.google.com/chrome

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот