Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Омилени млади ѕвезди?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Омилени млади ѕвезди?

Пишување by Hamete on Пет Јан 08 2010, 18:13

[img:0066]http://najforumce.fairtopic.com/[/img]

Омилен ми е ZAC EFRON

Hamete
Почетник
Почетник

Female
Cancer

Треснал Глупости : 1
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Gostivar
Ден на регистрирање : 2010-01-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот