Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

BS.Player PRO

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

BS.Player PRO

Пишување by MkDvirus on Саб Aвг 29 2009, 03:56


BS.Player - најдобар мултимедијалниот плеер (DivX, AVC HD и видео, филм, аудио, DVD, ЈуТјуб), во светот!
BS.Player ™ се користи од повеќе од 70 милиони мултимедиа корисници низ
целиот свет и тоа е преведен на повеќе од 90 светски јазици. Сите
преземени верзии на нашата бесплатна верзија надминува збирот на сите
преземање на конкурентната медија плеери и плати DivX или DVD плеери.
Бидејќи тој не го кориси многу процесорот на обработка на средства за
репродукција на мултимедијални тоа е погоден за сите оние кои користат
малку помалку способни компјутери. Сега, конечно можете да уживате во
репродукција на HD Водич за AVCHD DVD и филмови со највисок квалитет со
минимални барања систем. BS.Player може репродукција било YouTube филм
директно од интернет и да го снимите локално на диск.
Код:

[url=http://rapidshare.com/files/272149545/BS.Player_Pro_v2.31.974.rar]http://rapidshare.com/files/272149545/BS.Player_Pro_v2.31.974.rar[/url]
avatar
MkDvirus
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 9
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Во моето тело!
Ден на регистрирање : 2009-08-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот