Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Gibonni

Go down

Gibonni

Пишување by Kosta on Сре Апр 15 2009, 16:56

Албум: Judi, Zviri i Bestimje1. Ako me nosiš na duši
2. Cinim pravu stvar
3. Divji cvit
4. Ispod moga pramca (Tempera)
5. Ja cu budan sanjati
6. Judi, zviri i beštimje
7. Lipa moja
8. Mi smo prvaci
9. Miss Croatia
10. Ne znam plesat
11. Nije tajna
12. Ozdravi mi ti
13. Posoljeni zrak
14. Projdi vilo
15. Projdi vilo (a capella)
16. Šuti, umukni
17. Svi Moji Punti Kad Se Zbroje
18. Tajna Vještina
19. Za Ljubav Izgorit
20. Zlatne Godine

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/221617329/Judi__Zviri_i_Bestimje.rar

Албум: Mirakul1. Kad mi nebo bude dom
2. Kao casna rijec
3. Libar
4. Libar od mojeg duga
5. Mirakul
6. Mirakul intro
7. Ne odustajem
8. Ono nesto
9. Oprosti
10. Oprosti (a capella)
11. Svi moji punti kad se zbroje
12. Tajna vjestina
13. Za ljubav izgorit

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/221623206/Mirakul.rar

Албум: Unca Fibre1. Andjeo U Tebi
2. Vrime Da Se Pomirim Sa Svitom
3. Kad Sam Nasamo Sa Njom
4. Zavezanih Ociju
5. Hodaj
6. Mi Svijetlimo
7. Tija Bi Te Zaboraviti
8. Sebi Dovoljna
9. Oslobodi Me (Ako Znas O Cemu Govorim)
10. Vrime Da Se Pomirim Sa Svitom (Acustic)
11. Sta Ce Meni Moja Dica Rec (Bistra Verzija)

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/221630097/Unca_Fibre.rar

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gibonni

Пишување by jelena on Сре Апр 15 2009, 23:30

е ова вреди да се има фала Коки :amor1:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gibonni

Пишување by borisd on Нед Мај 10 2009, 06:48

Имат и еден албум Acoustic - Electric.
Многу е фаца албумот, ке го стам деновиве, мака ми е сега Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Gibonni

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот