Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Здраво Генијалци

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Здраво Генијалци

Пишување by darataM on Нед Апр 05 2009, 02:17

Дали се сеќавате на старите добри времиња..Wink со овие стари добри песнички од Здраво генијалци?
Dvojche i Tufi - Novogodishna pesna.mp3
Dvojche i Tufi - Tetka desa stujardesa.mp3
Dvojche i Tufi - Zdravo Genijalci.mp3
Zdravo Genijalci - Belcho crnio.mp3
Zdravo Genijalci - Ja otkriv amerika.mp3
Zdravo Genijalci - Mihajlo mikica.mp3
Zdravo Genijalci - moreto si e more.mp3
Zdravo Genijalci - Mrazam rodendeni.mp3
Zdravo Genijalci - Nekoja vecher.mp3
Zdravo Genijalci - Ni troshka vina.mp3
Zdravo Genijalci - Prvite zhivotni bitni.mp3
Zdravo Genijalci - Se e vozmozhno.mp3
Zdravo Genijalci - Skrieno bogatstvo.mp3
Zdravo Genijalci - Trajche bajche.mp3
Zdravo Genijalci - Uf, kakov son.mp3
Zdravo Genijalci - Zharko.mp3
Zdravo Genijalci - Zhurka.mp3
Код:
http://www2.evilshare.com/6d082f96-6ae2-102c-8fc8-0007e90cfb90

Голем поздрав до salt
avatar
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by najforumce on Нед Апр 05 2009, 16:34

Фала многу многу Wink Wink
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by jelena on Пон Апр 06 2009, 14:18

хахаа фала ова со градоначалникот хихихих

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by borisd on Сре Апр 08 2009, 18:50

Од кај ги најде само Smile
Фала многу!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by salt on Саб Апр 18 2009, 16:32

и мене ме интересира од кај ги најде само 🆒
avatar
salt
Почетник
Почетник

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : Tetovo/Macedonia
Ден на регистрирање : 2009-04-18

Преглед на профилот на членот http://www.radiomk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Вто Апр 21 2009, 06:55

so bese ova be?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Сре Апр 22 2009, 07:23

bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Апр 23 2009, 23:03

MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Чет Апр 23 2009, 23:38

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Апр 30 2009, 05:08

MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by MaX on Нед Мај 03 2009, 23:47

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Чет Мај 07 2009, 05:53

MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:

da?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by bonte on Саб Мај 16 2009, 01:37

bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:
MaX напиша:
bonte напиша:so bese ova be?

Ова беше една лоша детска емисија шо се емитвеше на Мтв1
Со лоши актери и многу лоша позната македонска продукција
a ova gore e muzika taka?

Da bonte toa gore e "muzika" Very Happy
am zas rece emisja ... rekov dan vo audio format 🍿

Ам од емисијата се овие песни,одвреме навреме пееа свајќаш!?...имаа набавено сигурно неколку композитори од СИ ДО или од Златно Славејче за да им ги пишат песните.

иначе мп3 се да :bop:
INTERESNO mi izlegdat ova so citatite... zato citirav Smile

da?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by starsas on Пет Jул 03 2009, 18:51

Lugje daj ostavete Msn ... Dokolku gi imate pesnite
Za da mi gi pratite inaku toa bese najjubavoto vreme...

starsas
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 23
Се наоѓам : Resen
Ден на регистрирање : 2009-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Здраво Генијалци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот