Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Прилеп Фолк Фест 2009

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Прилеп Фолк Фест 2009

Пишување by darataM on Нед Мар 08 2009, 00:10

Прилеп Фолк Фест 2009 Ексклузивно од етерот на Прилеп

01. Мануела - Дајте една весела
02. Слаѓана (Италија) - Дојди мило
03. Група Болеро - Вечна пролет
04. Пепи Димовска (Германија) - Градот под кулите
05. Благоја Грујоски - Леле Јано
06. Билјана и Борис и Група Мелос - Љубов коплеж
07. Сања Ристеска - Оди си
08. Спасе Матлиоски - Прво писмо
09. Марија Качаниклич - Жената во мене
10. Гоце Пејковски - Кажи да ти кажам
11. Андрујана Андреевска - Ти си ми таман
12. Рубинчо Благадуша - Прошка постои
13. Весна Гавриловска - Моите рани
14. Група Молика и Даниела - Добра журка
15. Пане Панев - Трага на постела
16. Емануела Митиќ - Идеално лажно
17. Ансамбал Теодосиевски - Родена за песна
18. Влатко Миладиновски - Зошто на зборот Маре не стоиш
19. Тања Стефановска - Љубовта...
20. Ирена Спасовска - Песно кажи му
21. Јованка Житарова - Убиец на стреќата
22. Биоритам и Маја Вукичевич - Еј дечко ај шетај
23. Горан Тодоровски - Живот
24. Сузана Спасовска и Миле Кузмановски - Што спечаливме
25. Блага Петреска - Песна за брат ми
Код:
http://rapidshare.com/files/206579304/Prilep_Folk_Fest_2009_by-DarataM.rar
avatar
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прилеп Фолк Фест 2009

Пишување by Kosta on Нед Мар 08 2009, 23:38

Фала :mercy:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот