Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Еднооки

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Вто Дек 11 2007, 21:25

Абе и тие не знает на кого заебавет.
Во секој случај не се расправам појќе за овие.
Само сакав да ви објаснам дека имаат многу безвеза смисло за хумор
ич не се оригинални и незнам воопшто што се трудев.
Во секој случај има подобри ствари за гледање,мислм смешни,не ко едноокиве.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by _EAX on Вто Дек 11 2007, 22:00

MaX напиша:Абе и тие не знает на кого заебавет.
Во секој случај не се расправам појќе за овие.
Само сакав да ви објаснам дека имаат многу безвеза смисло за хумор
ич не се оригинални и незнам воопшто што се трудев.
Во секој случај има подобри ствари за гледање,мислм смешни,не ко едноокиве.

tatko ti e da ne e nekoj politicar??? Smile) just kiddin

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Сре Дек 12 2007, 01:44

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Maxxis on Сре Фед 20 2008, 22:51

MaX напиша:
Kosta напиша:
MaX напиша:"И тогаш Лазар му рече на Коки" хаха леле финта јака имет измислено алал да им е.

Добро барем ја разбираш реченицата зашо така му праат? Very Happy Дај не зезај.

Добро не сум идиот да не ја свајќам ама глупаво е на секоја епизода од 5мин таја финта да ја гледаш пак и пак и пак и пак.

Мислам дај нешто друго нека им текнит
има право Макс цело време само таа реченица!
Досадни станаа!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот