Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Еднооки

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Еднооки

Пишување by Kosta on Саб Мај 19 2007, 20:04

Сте ги гледале ли еднооки на А1 телевизија?

Едноставно еднооки се закон. Machine machine machine ... Laughing . Кој лик ви е најдобро прикажан? Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:36

Spored mene najdobri se Krasnici i Kiro Gligorov Very Happy:D:D
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Јун 10 2007, 13:55

Сфатил ли некој зошто се вика така серијата ?
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Нед Јун 10 2007, 13:57

Ма не Laughing

Осеќам ти си дознал Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Јун 10 2007, 13:59

Ну, ама многу ме интересира што е финтата
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by borisd on Нед Јун 10 2007, 15:35

Па размисли малце, можда ке ти текне Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Окт 03 2007, 23:42

mislam deka e vreme za kraj na temava
a i tie ednooki stanna dosadni
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Vlado-Tornado on Чет Окт 04 2007, 16:45

Мене ми се баш интересни ... Тие се добар систем за „ругање“.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Чет Окт 04 2007, 19:53

1MM0rtalis напиша:mislam deka e vreme za kraj na temava
a i tie ednooki stanna dosadni

Potpolno se slagam so 1MM0rtalis dosta e od temava
i stvarno se uzas.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Окт 04 2007, 23:30

vidi vaka jas gi gledav vlado eptem misalm
ne gi propustav
i vece znajs od so nema so da kazet vlegvet vo drugi nekoj bezvrska krajnosti a......
vlado fala so se vrati
Very Happy
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 02:29

Само за вас: :ljolj:


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 03:31

MaX напиша:
1MM0rtalis напиша:mislam deka e vreme za kraj na temava
a i tie ednooki stanna dosadni

Potpolno se slagam so 1MM0rtalis dosta e od temava
i stvarno se uzas.

Не какај Very Happy еднооки се супер. Ја прикажуваат реалноста

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Пон Ное 12 2007, 05:34

Kosta напиша:
MaX напиша:
1MM0rtalis напиша:mislam deka e vreme za kraj na temava
a i tie ednooki stanna dosadni

Potpolno se slagam so 1MM0rtalis dosta e od temava
i stvarno se uzas.

Не какај Very Happy еднооки се супер. Ја прикажуваат реалноста

Реалност?????????
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 15:48

Да зашо македонциве се слепи (еднооки) не гледаат што се случува.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Пон Ное 12 2007, 19:52

Kosta напиша:Да зашо македонциве се слепи (еднооки) не гледаат што се случува.

Да демек ние сме слепи и не гледаме што се случува и еве шујќур дојдоја некојси аниматори аматери и некои други со нив со немаат смисла за хумор.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 19:59

MaX напиша:
Kosta напиша:Да зашо македонциве се слепи (еднооки) не гледаат што се случува.

Да демек ние сме слепи и не гледаме што се случува и еве шујќур дојдоја некојси аниматори аматери и некои други со нив со немаат смисла за хумор.

Брат ако си поспособен и гледаш повеќе со не напрај ти нешо такво, колку толку се потрудиле да прикажат нешто. Ти во случајов ги критикуваш нив.

Абе најубоси стадоа mail за да им јадет гомна:

jassumsupak@jasumssupak.com.mk

ако имаат нешто да им кажат.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Пон Ное 12 2007, 21:42

Kosta напиша:
MaX напиша:
Kosta напиша:Да зашо македонциве се слепи (еднооки) не гледаат што се случува.

Да демек ние сме слепи и не гледаме што се случува и еве шујќур дојдоја некојси аниматори аматери и некои други со нив со немаат смисла за хумор.

Брат ако си поспособен и гледаш повеќе со не напрај ти нешо такво, колку толку се потрудиле да прикажат нешто. Ти во случајов ги критикуваш нив.

Абе најубоси стадоа mail за да им јадет гомна:

jassumsupak@jasumssupak.com.mk

ако имаат нешто да им кажат.

"И тогаш Лазар му рече на Коки" хаха леле финта јака имет измислено алал да им е.

А за да напрајш нешто вакво ДЕГЕНСКО мислам не треба да си способен,напротив треба да немаш мозок.И ќе продолжам да критикувам вакви работи ко овиее Едноокиве(да не навлегвам во дурги вакви серии).
Што гледате интересно не ми е јасно само: глупави каркатури,глупав хумор,глупави изопачани гласови?Не гледам јас ништо смешно тука.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by bonte on Пон Ное 12 2007, 21:44

lol
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Kosta on Пон Ное 12 2007, 23:03

MaX напиша:"И тогаш Лазар му рече на Коки" хаха леле финта јака имет измислено алал да им е.

Добро барем ја разбираш реченицата зашо така му праат? Very Happy Дај не зезај.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Пон Ное 12 2007, 23:28

Kosta напиша:
MaX напиша:"И тогаш Лазар му рече на Коки" хаха леле финта јака имет измислено алал да им е.

Добро барем ја разбираш реченицата зашо така му праат? Very Happy Дај не зезај.

Добро не сум идиот да не ја свајќам ама глупаво е на секоја епизода од 5мин таја финта да ја гледаш пак и пак и пак и пак.

Мислам дај нешто друго нека им текнит
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Jimmy on Вто Ное 20 2007, 04:52

PsyTrip напиша:Spored mene najdobri se Krasnici i Kiro Gligorov Very Happy:D:D

Ах нееееееееееее
и тогаш Лазар му рече на ..........
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by pyromaniac on Вто Дек 11 2007, 11:37

MaX напиша:
Kosta напиша:Да зашо македонциве се слепи (еднооки) не гледаат што се случува.

Да демек ние сме слепи и не гледаме што се случува и еве шујќур дојдоја некојси аниматори аматери и некои други со нив со немаат смисла за хумор.

:good:


Е така е сега...Сите го мислат народот слеп и едноок, а за себе мислат дека ете тие баш се "паметните" и си земаат за право да го "просветлат" народот...
Абе ајде...
avatar
pyromaniac
Студент
Студент

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 32
Поени : -1
Репутација : -1
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Лево
Ден на регистрирање : 2007-12-10

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by _EAX on Вто Дек 11 2007, 15:11

neznam zasto pogresno ste svatile. ednooki ne go imitiraat narodot tuku politicarite. Za niv se veli deka se ednooki. inace super si e serijata

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by MaX on Вто Дек 11 2007, 20:51

_EAX напиша:neznam zasto pogresno ste svatile. ednooki ne go imitiraat narodot tuku politicarite. Za niv se veli deka se ednooki. inace super si e serijata

Извини а кој ги реди политичарите на нивните столчиња?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by _EAX on Вто Дек 11 2007, 21:13

so ima vrska koj gi redi..... narodot sto si e glup si e glup, ama serijata nema vrska so narodot.... neznam zaso spomnues narod u pricava. Ako e za toa i tipcite sto go pravat serijalot se narod, i sakas da mi kazes deka samite se zaebavaat vo serijata???

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Еднооки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот