Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тоше Проески - Игри Без Граници

Go down

Тоше Проески - Игри Без Граници

Пишување by najforumce on Пон Дек 29 2008, 05:54

На македонски јазик:Песни:

1. Душа остана
2. Никој како тебе не бакнува
3. Боже, чувај ја од зло
4. Месечина
5. Игри без граници
6. Среќна ли си ти?
7. Најдрага моја
8. Јас не сум виновен
9. Цреша

Бонус песни:
10. Волим осмјех твој
11. Вези ме за себе
12. Остала си увјек иста
13. Срце није камен
14. Несаница
15. Несаница (ремикс)
16. Feeling good

Код:
http://rapidshare.com/files/177719525/ToseProeski_IgriBezGranici.rar

На српски јазик:Песни:

1. Boze, Brani Je Od Zla
2. Da L' Si Sretnija
3. Igra Bez Granica
4. Jos I Danas Zamirisi Tresnja
5. Mesecina
6. Najlepse Moje
7. Nesanica
8. Nesanica (Remix)
9. Pola Duse, Pola Srca
10. Sreco, Ne Krivi Me
11. Ubijas Me Usnama

Код:
http://rapidshare.com/files/177709599/ToseProeski_IgreBezGranice.rar
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот