Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by najforumce on Сре Дек 24 2008, 22:44Загрижена за однесувањето и социјалниот живот на своите граѓани, Црногорската Влада реши делумно на “на своја територија” да го забрани користењето на интернет сервисите Facebook и YouTube.

Имено, ова е прва забрана од ваков тип во светот, каде една Влада одлучува дека на сите вработени во министерствата и другите владини служби ќе им се забрани користење на Facebook и YouTube во работно време.

Доколку некој проба да ги отвори овие сајтови ќе добие порака: Pristup odbijen!

Оваа забрана стапува на сила на 25.12.2008 година.

Само замислете што би се случило доколку кај нас се донесе ваква одлука!
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Kosta on Сре Дек 24 2008, 22:50

БРАВО БРАВО БРАВО !!!!!!!!! За потегов на Црна Гора

БРАВО БРАВО БРАВО !!!!!!!!! :thumbup1: :thumbup1:

АААААААА алал да им е. :worshi:

Нема веќе смисла колку е раширен социјалниот живот. Катастрофа.

Ова да се изгласа во Македонија ќе е најпаметна работа !!! :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by MaX on Саб Дек 27 2008, 16:13

Viva la Crna Gora :laugh:

И јас сум за да се изгласа и кај нас ова...и би додал уште 2 сајтови...Hi5 i MySpace....Иако сум и јас член на MySpace сакамда ги снема ваков тип на сајтови Very Happy

Заборвав и top & prijateli тамо кој се :guns:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Јан 15 2009, 04:22

facebook сеедно ми е. Ама за youtube не гледам причина зошто би се забранило.
А замислете форуми да забранат? Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Александар on Чет Јан 15 2009, 14:07

и најфорумче ќе го забранеле ако продолжат да играат каладонт или како се викаше а да паста
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Kosta on Чет Јан 15 2009, 21:58

Александар напиша:и најфорумче ќе го забранеле ако продолжат да играат каладонт или како се викаше а да паста

На тие теми: Приступ одбијен !!!!!!!! :thumbup1: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Facebook и YouTube забранети во Црна Гора

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот