Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Толкување на сонови

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Толкување на сонови

Пишување by borisd on Нед Дек 14 2008, 20:21

Дали некој тука знае да толкува сонови? Smile

borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение:
Треснал Глупости: 1887
Поени: 70
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање: 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by jelena on Пон Дек 15 2008, 01:22

http://www.360macedonia.com/macedonia/mk/sonovnik.php

еве ти соновник :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.

jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение:
Треснал Глупости: 1969
Поени: 192
Репутација: 5
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: Into the Wild...
Ден на регистрирање: 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by borisd on Пон Дек 15 2008, 01:43

Фала Јеки, али колку е вистина ова?

borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение:
Треснал Глупости: 1887
Поени: 70
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање: 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Дек 15 2008, 20:39

Кажи Борисе што ми те мачи, да ти помогнеме кој колку знаеме. Very Happy

~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение:
Треснал Глупости: 1353
Поени: 75
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 26
Се наоѓам: Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање: 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by borisd on Пон Дек 15 2008, 23:30

Според то шо го пишит во соновников се неубајни ми се пишет SadSadSad могуче?

borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение:
Треснал Глупости: 1887
Поени: 70
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање: 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by Kosta on Пон Дек 15 2008, 23:34

Борис батали ги овие соништава, глупости живи Very Happy

Се нервирам дека постет вакви глупости во светов (толкување на соништа, куро на крали марко) :0531:

Сакаш ние да толкуваме во однос на колку мислења си напишал денес на најфорумче што ќе ти се случи pale

Можно е луѓево и во то да почнет да вервет.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?

Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение:
Треснал Глупости: 2202
Поени: 159
Репутација: 3
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: Струга
Ден на регистрирање: 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by MaX on Вто Дек 16 2008, 00:11

Предвидов една неуба работа преку сон и другиот ден ми се оствари

Ама пак не верувам во овие работи...цел ден сум мислел на то и то сум го
сонувал и другиот ден ми се десило...

Глупости живи...

сопоред соновникон шо го видов ја требаше да сум 30пати умрен досеа :laugh:

малу отпојче напишав од шо ве интересира ама.... Very Happy

MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение:
Треснал Глупости: 2547
Поени: 70
Репутација: 3
Поминат рок на траење: 31
Се наоѓам: Struga
Ден на регистрирање: 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by jelena on Вто Дек 16 2008, 15:57

јас вервам Very Happy зато господине Борис кажи си сонот Very Happy

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.

jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение:
Треснал Глупости: 1969
Поени: 192
Репутација: 5
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: Into the Wild...
Ден на регистрирање: 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by borisd on Вто Дек 16 2008, 16:40

Пишит во соновникон за ова и ова демек немири нешо ке сум имал и сношти едвај спиев (едно гајле помалку) Very Happy:D
Јеки кој сон сакаш да ти го кажам? ама страв ми е после дан ми го превземет од Холивуд за филм да си напрает :S

borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение:
Треснал Глупости: 1887
Поени: 70
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 29
Се наоѓам: 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање: 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Толкување на сонови

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Дек 16 2008, 17:34

И јас не верував во сонови али од кога ми се случи една многу чудна работа, верувам. И сама се чудам како е тоа можно.

~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение:
Треснал Глупости: 1353
Поени: 75
Репутација: 0
Поминат рок на траење: 26
Се наоѓам: Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање: 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот