Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Девојче со кристални солзи

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Девојче со кристални солзи

Пишување by najforumce on Сре Дек 10 2008, 15:06Девојче од Либан ги вчудоневидело светските медицински експерти. Наместо солзи произведува кристали.

12-годишната Хасна Мохамед Меселмани дневно може да „исплаче“ и по 7 кристали, остри како жилет кои не и ги оштетуваат очите.

Нејзиниот случај сеуште не е медицински објаснет, но научниците работат на тоа.

Погледнете го видеото и се ќе ви стане јасно.

avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by jelena on Сре Дек 10 2008, 16:01

божеееееее

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by Александар on Сре Дек 10 2008, 20:47

татко ти да не е' крадец па ги украл ѕвездите и ги ставил во твоите очи lolz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот