Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by MaX on Пон Дек 08 2008, 03:07


23ти февруари 2009 година во салата Expo во Белград концерт ќе одржи еден од најуспешните и најпопуларни пејачи на денешнината, хитмејкерот JAMES BLUNT.

Човекот кој со својот прв албум “Back to Bedlam” собори многу рекорди продавајќи неверојатни 11 милиони примероци, доби 2 MTV и 2 Brit Awards награди како и 5 номинации за Gramy, продолжува по тој пат и со вториот албум “All the lost souls” чија светска промотивна турнеја е во тек, а првиот сингл од тој албум “1973” е прогласен за Global No1 Hit.

Речиси сите арени на оваа турнеја се тотално распродадени, а влезниците за концертот во Белград ќе бидат пуштени во продажба на 29ти Октомври по цена од 30 ЕУР.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 00:10

Што му текнало на овој навака да иде ? Very Happy

Сигурно пари за нова година му требааат Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by MaX on Вто Дек 09 2008, 01:27

Ам февруари е ако збира пари за другата нова година тога ок :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 01:48

:pos: :pos: :pos: ме насмеа муабетот

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 03:36

Абе не сум го видел датумот :pos: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот