Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Едо Маајка во "Хавана"

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Саб Дек 06 2008, 16:06

Водечкиот хипхопер на Балканот Едо Маајка во вторник, 9 декември, во скопскиот клуб „Хавана“ ќе го промовира својот најнов албум, насловен „Балканско, а наше!“. Почетокот е закажан за 21 часот.

На концертот Едо ќе настапи заедно со својата позната екипа - Френки и диџејот Оли Доболи. Претходно атмосферата ќе ја загрее домашниот хипхоп-изведувач Синди. Билетите во претпродажба чинат 300 денари, додека на денот на концертот ќе чинат 50 денари повеќе.


И з'ш прает сеа вака?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Саб Дек 06 2008, 18:27

Да се носит све ТИТ и да им ТИТ мајките ТИТ ТИТ ТИТ после то ТИТ ТИТ ТИТ ТИТ ТИТ за на крај ТИТ ТИТ ТИТ

:0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531:

Не е фер сакав да одам зш не бев информиран поранооооооо

АГРХХХХХХХХХХХХХХХ
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Kosta on Нед Дек 07 2008, 00:48

Не се нервирај толку :pos: Ја ако одам ќе ти дам слики Razz Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Нед Дек 07 2008, 01:03

Нема да одиш оти јас не те оставам!!!!!!!!!!!!! Ако не одиме јас и Макс, никој нема да оди!!! Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Нед Дек 07 2008, 23:41

Така е Борис...че се јавиме и че пријавиме лажна бомба ако треба само да не се одржи без нас ваков наснан Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Пон Дек 08 2008, 01:14

MaX напиша:Така е Борис...че се јавиме и че пријавиме лажна бомба ако треба само да не се одржи без нас ваков наснан Very Happy

хахахахахаха ме изнасмеа да не пукниш Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 00:12

Ќе одам ќе одам але але але :smileJ:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Вто Дек 09 2008, 01:27

Kosta напиша:Ќе одам ќе одам але але але :smileJ:

че ојш....ЧЕ ОЈШ?Evil or Very Mad

ма шалу се синееее,ако ми ојш убо да си поминиш,само пазисе од бомбата Smile
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 01:51

не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Вто Дек 09 2008, 02:47

jelena напиша:не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

Цајкан!!!! Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 03:37

borisd напиша:
jelena напиша:не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

Цајкан!!!! Very Happy:D:D

нема лабаво :pos: :pos: :pos: :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот