Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најлошите силикони меѓу славните

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Најлошите силикони меѓу славните

Пишување by najforumce on Пет Ное 28 2008, 18:09Не секогаш силиконските гради изгледаат убаво и привлечно. Погледнете ја листата на 10те најлоши силикони помеѓу познатите личности.

Силиконите не секогаш даваат пријатна слика за гледање. Искрено, кај некои мора да се признае дека одлично стојат - се додека стојат. Останатото предизвикува дури и непријатна глетка.

Вака изгледа листата на најлошите силикони до сега:

Sharon DaviesJenna JamesonTori SpellingJesse MetcalfeKimberley StewartLolo FerrariMegan FoxWhitney HoustonVictoria BeckhamKatie Price


avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот