Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Предвидувања

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Предвидувања

Пишување by Kosta on Чет Ное 27 2008, 00:05

Во зависност од квалитетот на графчињата:

2009 - Македонија постигнува компромис со Република Грција околу името.. Успева да го зачува уставното име Северна Вукојебина кое што е изгласано непосредно пред победата на Обама во Америка.

2010 - Првата сајбервојна на Балканот. Српски хакери го пробиваат сајтот на МТВ и ја менуваат дневната програма, на што хакерите од С.Вукојебина поставуваат слика од Цеца во албанска носија на сајтот на Политикин Забавник. Шиптарите го фаќаат Готовина и го предаваат во Хаг. Косово добива датум за преговори со ЕУ.

2011 - Постигнат е Блеровиот договор со кој што Војводина станува нова независна држава на Балканот. Белграѓаните се предаваат.

2014 - Тони блер ја добива нобеловата награда за физика, затоа што нобеловата награда за мир е зафатена од Хашим Тачи.

2015 - Се измислува браник за помошни тркала на точак

2019 - Жените масовно почнуваат да се шишаат лустер, како моден тренд се јавува и гледање со едно око.

2025 - 3та светска војна. Изумира пола од популацијата на земјата. Балканот се враќа зад карпатите.

2030 - Крај на војната. Настапува светски мир. Оние што победиле ја пишуваат историјата. Забележано е зголемување на шверцот со цигари.

2034 - Фатим Тодоровски - светски првак во Формула 1

2040 - Револуција во сајбер сексот. Измислен е симулатор на цицки. Гугл се ориентира исклучиво на изработка на темплејти за цицки.

2041 - Роботите се побунуваат за своите права. 3 роботи се приведени на испрашување во Скопската населба Велес.

2046 - Во лабораториски услови е произведена првата пичка. Протест на жените во Синсинати.

2050 - Создавање на ново општествено уредување. Роботвладетелско. Луѓето почнуваат да се дебелеат, не работат ништо, губење на паричната вредност, глобална депресија и хармонија. Мутација на хомосапиенсот во егзокултисомус.

2051 - Пронајден гробот на Александар Македонски во Наска - Перу

2052 - на 68 годишна воздраст умира Боки 13, глобален хомосексуалец, свиња, претседател на ОН и самопрогласен Куронемач. Погребан е со највисоки почести во алеата на педерите, Ресенско.

2055 - Пронајден необјавен материјал на Кичо Слабинац. Обединување на Југославија. Северна Вукојебина се преименува во Поранешна Југословенска Република Македонија.

2058 - 50 годишнина од ослободувањето на Љубе Бошковски. Тарчуловски, видно остарен е ослободен на 2 дена за да присуствува на церемонијата.

2060 - Под невиден Грчки Притисок Фиром е заведена во ОН како Република Македонија. Невидени протести во Фиром.

2069 - Починува Киро Глигоров на 171 годишна возраст, кога го прободува летачка DDRS6-рам меморија oд македонско производство додека копал во градината.

2070 - Постхумна победа на Киро Глигов на претседателските избори во Република Македонија. Огранизиран голем концерт во негова чест на кој главни dj-еи ќе бидат Дафт Панк и Aphex Twin.

2083 - Првиот контакт со Екстратерецијални суштества. Убивање на вонземјаните и јадење на нивните органи. Избран е првиот папа-педер-муслиман. Измислени се светлечи мечови како у Стар Ворс.

2090 - Последниот солистички концерт на Веда

2091 - Македонија и одобрува неповратен грант на Америка во вредост од 20 Гогл денари.

2092 - Под невиден притисок Република Македонија го менува името во Сули Ахмети, внук на Али Ахмети, инаку влијателен бизнисмен и сопственик на држава.

2093 - Некој ќе се пензионира

2095 - Појава на нова болест, која ги тера луѓето да прават ајвар до смрт.

2096 - Измислена временска машина. Киро Глигоров се враќа во живот. Внукот на Али Ахмети, Сули, купува алманах и се враќа во 2001 година и му го дава на дедо му.

2100 - Снимено е третото продолжение на Акционен Херој.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предвидувања

Пишување by borisd on Чет Ное 27 2008, 00:34

Kosta напиша:
2070 - Постхумна победа на Киро Глигов на претседателските избори во Република Македонија. Огранизиран голем концерт во негова чест на кој главни dj-еи ќе бидат Дафт Панк и Aphex Twin.

Сте го заборавиле и на Dj Babura Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот