Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Mozilla Thuderbid Прашање

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Нед Ное 02 2008, 18:45

Дали некој го користит ова чудо и ако го користит нека ми поможит во врска со следниов проблем шо го имам. Како да се уклучам со маилот од hotmail? Му стаив и неколку Add-ons шо требало да ги имат ама после не се конектират, а неќе ни со од yahoo маилот. Затоа ако некој знај нека кажи ПЛИС!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by bonte on Нед Ное 02 2008, 19:46

http://www.mozilla.org/support/thunderbird/faq#webmail
Види овде дали ке најдиш нешто..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Нед Ное 02 2008, 20:37

Па пишит дека требит екстензија и имат линк до екстензијата, а ја веке ја инсталирав таа екстензија и пак не прајт Sad
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by bonte on Пон Ное 03 2008, 04:17

за Thuderbid појма немам.... ама знам дека hotmail неработаше и на Оutlook... бараше live да напрајш....

(ама ти викаш и yahoo не работат...хммм)
дали ги намести POP3,SMTP,... ?? т.е. дали се местит така и на Thuberbid..?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Пон Ное 03 2008, 04:42

Ја стросав Very Happy на сосем 15ти начин. Многу корисна работа е mail client-ов. Ако некој си го инсталира Thunderbird и ако сака да го намести, а не може пишете тука, ке ја оставам темава.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот