Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Републик Косовас

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Републик Косовас

Пишување by Kosta on Пон Окт 13 2008, 02:40

Си го признавме и Косово :gunman: Држава е Косово, нема лабаво.

Гледам си напраиле и сајте како ова (кој ги признал)

http://www.kosovothanksyou.com/


Зш ние немаме ваков сајт ?

Многу Ви благодариме!!! Faleminderit shumë!!!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Окт 13 2008, 13:34

Политиката е гадна работа!Ама покрај се,ако признавањето според Гвујо е државен интерес тогаш немам замерка.Колку и да дискутираме,секој се води од сопствениот интерес
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by jelena on Пон Окт 13 2008, 19:05

aaaaa da pusat k**** :0531:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by borisd on Вто Окт 14 2008, 00:31

Алал да им е! Ко си может... Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by MaX on Вто Окт 14 2008, 18:47

КОСОВО РЕПУБЛИКА,КОСОВО РЕПУБЛИКА :laugh:

најчудно ми е шо немаше славење по плоштадиве
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Окт 15 2008, 11:34

Изгледа беше толку очекувана работа, па поради тоа ...

Туку остајте тоа, и Р.Косово ја призна Р.Македонија под уставно име ... wowz
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Републик Косовас

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот