Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

најдобро место за излегување во Битола

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 19 2008, 20:49

Кое место,доколку излегувате или сте излегле,ви се свиѓа најмногу?
Според мене,најдобар клуб е "расчекор" место со одлична музика,супер ентериер и добри цени(посебно на студентска).
Друго место би го издвоил пабот "интермецо" каде знам да заглавам со колегите со добра кригла пиво.
А за вас?
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by jelena on Пет Сеп 19 2008, 22:54

Smile хехехе Битола фала за темата HalfGrown_IDIOT
:mercy:
мое нај убо место за излегвање е пивницата "De Niro" таму веке и стаж имам :laugh: супер музика и одбрани луге одат таму...
За дискотеки Расчекор ако има некое журче или Инфинити...
порано одев Visage ама се затвори тој кафич а беше нај убо место во Бт штета...

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 19 2008, 23:20

jelena напиша:Smile хехехе Битола фала за темата HalfGrown_IDIOT
:mercy:
мое нај убо место за излегвање е пивницата "De Niro" таму веке и стаж имам :laugh: супер музика и одбрани луге одат таму...
За дискотеки Расчекор ако има некое журче или Инфинити...
порано одев Visage ама се затвори тој кафич а беше нај убо место во Бт штета...

"De niro" еднаш требаше да одам,ама испадна нешто друго и пропадна можноста :laugh: .Еве сега да почнам на факултет и ќе проверам шо има :iconflowerhr4:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Kosta on Саб Сеп 20 2008, 03:51

Кафана Ловец :vozbuden: :pos: :pos:

И сум биден во Расчекор и Инфинити (и уште на едно место ама не ми теквит како се викаше), супер местенца :thumbup1:

тољку знам од Битола :pos:

Ми се свиѓа ноќниот живот...

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by borisd on Саб Сеп 20 2008, 04:29

Ловец RULZZZZ!!!!!!!!
Други места: Порта Џез, Лектира, Расчекор, Интермецо и Инфинити.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Сеп 20 2008, 04:49

Ја во Битола никогаш неам излезено навечер Sad
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by jelena on Саб Сеп 20 2008, 06:48

Kosta напиша:Кафана Ловец :vozbuden: :pos: :pos:

И сум биден во Расчекор и Инфинити (и уште на едно место ама не ми теквит како се викаше), супер местенца :thumbup1:

тољку знам од Битола :pos:

Ми се свиѓа ноќниот живот...


хахахах не ме потсеќај на Ловец хахахаха колку јако си поминавме тогаш аааааааааааааааа сакам пак хахаха
а другото место кај шо беше се вика Позитив :laugh: :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by SteelTemplar on Саб Сеп 20 2008, 18:00

Кај нас на стан... Поубо од то немат... :ljolj:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 23 2008, 05:39

~The Vampire~ напиша:Ја во Битола никогаш неам излезено навечер Sad

ам речи ти немаш речено,ќе те прошетаме Very Happy
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by MaX on Сре Сеп 24 2008, 12:59

Најубави места во Бт ми се Порта Џез и Ел Греко


Последната промена е направена од MaX на Сре Сеп 24 2008, 18:24. Мислењето е променето 1 пати
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by DeadSociety on Сре Окт 01 2008, 13:19

najubo mesto vo bitola za izlegvenje e dnevnata kaj boris vo stanot...so kompjuteri (internet) , gitari, televizor...i pijanje i jadenje najeftono duri i bez pari Wink Very Happy
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by guru_pitka on Пон Aвг 24 2009, 22:44

за најдобро место за излегување во бт (а и секаде по комшии Smile) зависи каков нојќен живот обожаваш ако сакаш денс-денс тогаш најарни дискотеки ти се INFINITY i POZITIV aj i RASCEKOR ма да мене ич не ми се бендисува во последно ептен селјачана е внатре и нема некоја јака журка играње туку само гледање како телиња едни во други и озборување Smile за потпивнување со мезење тука се АНТИКО, ЛОВЕЦ, ЛА КАСА, ако обожавате КАРАОКЕ или ВОТКА пати или некој друг пијалок на вечерта тука вие е SREK и GT па и скоро сите други кафичи по корзото Smile за ПЛАКНЕЊЕ очи и слушање на надежна певачица во подоцните часови задолжени се DELINA, BAR KORZO, како и локалата кафана во С.Кравари КАЈ МИТАТ каде има на секоја маса ПЛЕСАЧИЦА која ако и фрлиш некој денар се претвора и во певалака Smile))) Нешто подобро е во KAPITAL HIL на излезот од бт кон грција на терминалот каде певалките и плесачиците се на повисоко ниво како и услугата и сепарињата Smile и за крај за обожаватели на РОК МЕТАЛ забави неможам да ви помогнам за место незнам кај се прават вакви добри забави обично тие си се забавуваат по паркови школи и дома Smile)) МИСЛАМ јасно ви ги објаснив сите подобри места за излегување во БТ.... Very Happy

guru_pitka
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Tuka ne me gledas
Ден на регистрирање : 2009-08-24

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Александар on Сре Сеп 09 2009, 08:12

њтф, друг беше муабетот али ајт, ко ке ојте бт сите кај бориз со с
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: најдобро место за излегување во Битола

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот