Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Само уште еден ден...?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Само уште еден ден...?

Пишување by jelena on Сре Сеп 17 2008, 10:59

Да имате само уште еден ден за живот што ке направите?

Јас ке останам со најблиските и саканите личности. Нема да ми биди многу до шетање, до праење луди работи.

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 17 2008, 15:30

Правам работи за кои до тогаш не сум имала храброст. Од секакви авантури до апсолутно се се :iconflowerhr4:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by MaX on Сре Сеп 17 2008, 17:43

И јас би бил со саканите личности.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Kosta on Сре Сеп 17 2008, 19:13

Ќе се фрлам од кривата кула во Пиза

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.fairtopic.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Сеп 17 2008, 19:14

јас пак си реков ќе ја туркаш за да ја исправиш :ljolj:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by SteelTemplar on Сре Сеп 17 2008, 20:50

Че го напрам невозможното.... че прам муабет со Господ... То значит дека че се издрогирам со сите дроги и че напрам муабет со Господ и на крај че јадам Over... :DD

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by kate on Саб Сеп 27 2008, 01:41

Последниот ден ќе го поминам со најблиските и во добро расположение,ако е тоа можно Very Happy
avatar
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by GirlBT on Саб Сеп 27 2008, 15:16

ќе направам се што не сум можела до сега...сигурно некоја луда работа
avatar
GirlBT
Студент
Студент

Female
Taurus

Треснал Глупости : 41
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : earth
Ден на регистрирање : 2008-09-09

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by bonte on Саб Сеп 27 2008, 23:50

Posledniot den.... hmm..

ce go pominam na msn... tamo e guzvata.. jako ke e..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Александар on Нед Сеп 28 2008, 15:56

da imam samo uste 1den Smile ke se prosvetlam i diki ke prajt muabet so mene
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by borisd on Сре Ное 26 2008, 19:09

Ке трчам гол по чаршија Smile И шо знам ... ке напишам проштално писмо и ке заминам на долг пат Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Само уште еден ден...?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот